Turystyka i rekreacja

Ekologiczne ręczniki outdoorowe

Niezależnie od tego, czy spędzasz wolny czas na łódce, na kempingu, czy w jakimkolwiek innym miejscu na zewnątrz, nie ma nic gorszego niż przechowywanie lub suszenie używanych i często śmierdzących ręczników. Nasze jednorazowe ręczniki turystyczne można łatwo wyrzucić po każdym użyciu. Oznacza to, że kiedy jesteś poza domem, nie musisz się martwić suszeniem ręczników w podróży.

Nasze ekologiczne ręczniki VISCOTO są idealnym wyborem, jeśli planujesz rejs statkiem, nocleg na polu kempingowym, czy po prostu spędzasz czas na świeżym powietrzu. Wynika to z faktu, że nasze ręczniki jednorazowego użytku są łatwe do przechowywania, higieniczne, a kiedy jesteś w podróży, nie musisz się martwić ich suszeniem. Raz użyte ręczniki można wyrzucić do kosza na odpady papierowe i ulegną one biodegradacji w ciągu ośmiu do dwunastu tygodni, co nie będzie miało negatywnego wpływu na środowisko.

Wysoka jakość i niezrównany komfort

W przeciwieństwie do innych rodzajów ręczników jednorazowego użytku, nasze ręczniki zostały zaprojektowane przede wszystkim z myślą o zapewnieniu ich użytkownikom niezrównanego komfortu. I tak ręczniki VISCOTO są zarówno bardziej miękkie niż tradycyjne ręczniki bawełniane, jak i dwa razy bardziej chłonne. Większość użytkowników naszych ręczników nie jest w stanie stwierdzić, że są to ręczniki jednorazowe. Ponadto ręczniki VISCOTO są dużo bardziej higieniczne niż ich tradycyjne odpowiedniki. Dzięki temu, że po każdym użyciu możesz po prostu wyrzucić ręcznik, eliminujesz możliwość przenoszenia się zarazków i bakterii. Dodatkowo nasze ręczniki są całkowicie hipoalergiczne.