Sport i siłownia

Ekologiczne ręczniki sportowe VISCOTO

Projektując nasze ręczniki VISCOTO próbowaliśmy osiągnąć równowagę między wymogami higieny osobistej osób uprawiających sport a ogólnymi kosztami operacyjnymi siłowni i centrów sportowych. Dzięki temu udało nam się stworzyć linię całkowicie ekologicznych ręczników sportowych, które są w 100% jednorazowe i niesamowicie wygodne.

Pomagamy osiągnąć najwyższą czystość i zadowolenie klienta

Każdy z naszych ręczników sportowych jest luksusowo miękki i hipoalergiczny. Prawdopodobnie Twoi klienci nawet nie zdadzą sobie sprawy, że ręcznik, którego używają, jest jednorazowy. Wynika to z faktu, że w przeciwieństwie do innych producentów ręczników do siłowni i centrów sportowych, na pierwszym miejscu stawiamy świeżość i komfort użytkowników. Nasze ręczniki są także dwukrotnie bardziej chłonne niż tradycyjne ręczniki sportowe.

Korzyści dla Ciebie jako właściciela siłowni

Odpowiedź na pytanie, dlaczego nasze ekologiczne ręczniki są właściwym wyborem dla Twojej firmy, jest prosta. Dzięki jednorazowemu charakterowi naszych produktów, Twoja siłownia czy centrum sportowe całkowicie wyeliminuje wszelkie koszty prania. Firmy, z którymi współpracujemy, oszczędzają średnio nawet 44% rocznych kosztów energii. Co więcej, ciągłe pranie i składanie ręczników zajmuje cenny czas Twoim pracownikom, a dzięki nam zawsze masz do dyspozycji świeże ręczniki.