Salony kosmetyczne i SPA

Ekologiczne ręczniki jednorazowe do Twojego salonu kosmetycznego i SPA

Każda wizyta w salonie piękności, czy SPA ma na celu rozpieszczenie klienta w możliwie największym stopniu. Oczywiście, jako właściciel salonu doskonale o tym wiesz. Jedyne pytanie, jakie należy sobie postawić brzmi: co takiego jest w Twoim salonie, co naprawdę wyróżnia cię na tle konkurencji?

Nasza firma Viscoto z pasją dostarcza salonom fryzjerskim, hotelom i SPA nowe narzędzie, które pozwala wyróżnić się na tle konkurencji. Nasze ekologiczne ręczniki do salonu nie służą wyłącznie temu, aby Twoja firma była bardziej przyjazna dla środowiska. Nasze ręczniki są luksusowo miękkie, hipoalergiczne i znacznie bardziej higieniczne niż tradycyjne ręczniki bawełniane.

Komfort i czystość

W przeciwieństwie do ręczników wielokrotnego użytku, które zatrzymują zarazki i trudno usuwają plamy po praniu, nasze ekologiczne ręczniki VISCOTO zapewniają klientom nienaganną świeżość i czystość. Pożegnaj się z ręcznikami, które tracą objętość i żywotność po wielokrotnym użyciu, i przywitaj się z bardziej miękką i higieniczną alternatywą.

Ponieważ nasze ręczniki wykonywane są właśnie z myślą o salonach piękności i SPA, Twoi klienci nawet się nie zorientują, że korzystają z jednorazowego ręcznika. Gwarantujemy Ci, że będą pod wrażeniem delikatniejszego dotyku na swojej skórze. Co więcej, nasze jednorazowe ekologiczne ręczniki są dwa razy bardziej chłonne niż zwykłe ręczniki wielokrotnego użytku.

Oszczędność czasu i pieniędzy

Koszt korzystania z bawełnianych ręczników w salonie jest znacznie większy, niż się nam wydaje. Wiąże się on z zakupem ręczników co kilka lat, zakupem i wymianą pralek i suszarek, zakupem detergentów i wreszcie zużyciem energii elektrycznej i wody.

Ręczniki VISCOTO są produktem jednorazowym, przez co nie wymagają używania pralek ani suszarek. Wyeliminowanie zapotrzebowania na urządzenia elektryczne może pomóc salonom zaoszczędzić pieniądze na rachunkach za wodę i prąd. Raz użyte ręczniki można wyrzucić do kosza na odpady papierowe i ulegną one biodegradacji w ciągu ośmiu do dwunastu tygodni, co nie będzie miało negatywnego wpływu na środowisko. Ten cykl życia jest znacznie krótszy i mniej szkodliwy dla środowiska w porównaniu z ciągłym praniem i suszeniem ręczników bawełnianych.