Gabinety lekarskie

Jednorazowe ręczniki VISCOTO

Ponieważ każdy nasz ręcznik jest używany tylko raz, nie ma możliwości przenoszenia bakterii i zarazków pomiędzy pacjentami. Raz użyte ręczniki można wyrzucić do kosza na odpady papierowe i ulegną one biodegradacji w ciągu ośmiu do dwunastu tygodni, co nie będzie miało negatywnego wpływu na środowisko. Ręczniki VISCOTO zapewniają tym samym niezwykle wysoki poziom bezpieczeństwa w porównaniu z innymi rodzajami ręczników jednorazowego użytku.

Doskonały komfort pacjenta

Oczywiście w każdej placówce służby zdrowia komfort pacjenta jest tak samo ważny, jak jego bezpieczeństwo. Nasze ekologiczne ręczniki nie przypominają jednak ręczników jednorazowego użytku, których Państwo lub Państwa pacjenci mogliście doświadczyć wcześniej. Nasze ręczniki są luksusowo miękkie i dwa razy bardziej chłonne niż standardowe odmiany bawełny, a wielu pacjentów nie będzie w stanie stwierdzić, że są to ręczniki jednorazowego użytku.

Redukcja kosztów

Ośrodki usług medycznych mogą zaoszczędzić nawet 44% swoich rocznych wydatków na wodę i energię, dzięki zastosowaniu naszych ręczników zamiast tradycyjnych ręczników bawełnianych. Wynika to z faktu, że nasze jednorazowe ręczniki całkowicie eliminują konieczność codziennego prania i suszenia. Dodatkową zaletą jest to, że pracownicy ośrodków zdrowia będą mogli poświęcić więcej czasu na opiekę nad pacjentem, niż na ciągłe pranie i składanie ręczników.