Dlaczego Viscoto?

Ręcznik jednorazowy VISCOTO to wysoce chłonny ręcznik włókninowy nowej generacji. W procesie jego produkcji wykorzystujemy najnowsze innowacje technologiczne, dzięki czemu nasz ręcznik jest produktem najwyższej jakości. Jego jednorazowy charakter sprawia, że jest bardziej higieniczny niż jakikolwiek ręcznik wielokrotnego użytku. Wykonany tylko z naturalnych certyfikowanych włókien drzewnych i bez użycia szkodliwych chemikaliów, jest bardziej przyjazny dla środowiska niż jakiekolwiek inne rozwiązanie na rynku.

Ręczniki jednorazowe VISCOTO wykonane są z certyfikowanych odnawialnych źródeł włókna drzewnego/pulpy drzewnej – zazwyczaj bambusa.Nasze ręczniki nie zawierają żadnych tworzyw sztucznych i są kompostowalne w ciągu 8-12 tygodni! Wszystkie produkty VISCOTO są w 100% biodegradowalne w środowisku beztlenowym lub nadają się do recyklingu. Produkty VISCOTO są wykonane w 100% z celulozy, dzięki czemu w wielu środowiskach będą działać jak drewno lub papier.

Zastąpienie bawełnianych ręczników naszymi ręcznikami oznacza brak prania, mniej chemikaliów zanieczyszczających środowisko i nadmierne zużycie wody – to mądry wybór dla firm poszukujących zrównoważonego rozwoju i łatwego sposobu, aby stać się ekologicznym.

Biodegradowalne produkty jednorazowego użytku stają się normą w wielu branżach, ponieważ oprócz zmniejszenia wpływu na środowisko oferują niezrównaną świeżość, higienę i wygodę. Ręczniki bawełniane zajmują cenną przestrzeń, którą możesz zyskać dzięki wprowadzeniu naszych produktów do Twojego salonu. Dzięki ręcznikom VISCOTO zaoszczędzisz swoje pieniądze i czas, chroniąc jednocześnie środowisko naturalne.